KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886579

nr 1488 6579

Sven Holmström. Signerad, daterad 50, Stilleben. Olja på pannå, 38x49 cm, yttermått inklusive ram: 50x62 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 september 2022
kl 18:13:37

5/9 17:52:36 1      Vinnande bud